Skip to content
logo_30_w
logo_30_w

20-29
Octubre
2023

PROGRAMACIÓ

Dissabte 21 d’octubre

Espectacle familiar
Espectacle familiar

FLAMENCAS FANTÁSTICAS

Dissabte 21 d’octubre

PAU FIGUERES TRIO

Dissabte 21 d’octubre

Doble concert
Doble concert

SERGIO DE LOPE TRIO
LIBÉRICA

Diumenge  22 d’octubre

Triple concert
Triple concert

CANTE x GUITARRA

Dilluns 23 d’octubre

GOSPEL MEETS FLAMENCO 

Dimarts 24 d’octubre

CIA. CIUTAT FLAMENCO

Dimecres 25 d’octubre

Amb Jesús Guerrero
Amb Jesús Guerrero

ALBA CARMONA

Dijous 26 d’octubre

ÁNGEL ROJAS

Divendres 27 d’octubre

PAULA DOMÍNGUEZ

Divendres 27 d’octubre

DIEGO GUERRERO

Dissabte 28 d’octubre

PATRICIA GUERRERO

Diumenge 29 d’octubre

CARLOS CUENCA & SARA SAMBOLA

Diumenge 29 d’octubre

Enrique Cofiner & Sabicas
Enrique Cofiner & Sabicas

GIPSY CONCERT

OFF 
CIUTAT
FLAMENCO

OFF CIUTAT
FLAMENCO

DIVENDRES 13 D’OCTUBRE

Pere Martínez, Marc López & Max Villavecchia

PERE MARTÍNEZ, 
MARC LÓPEZ &
MAX VILLAVECCHIA

Laura Marchal & Victor Franco

LAURA MARCHAL &
VÍCTOR FRANCO

DISSABTE 14 D’OCTUBRE

Anna Colom & Exequiel Coria

ANNA COLOM &
EXEQUIEL CORIA

Ana-Brenes-y-Toni-Abellan-ciutat-flamenco-taller-de-musics

ANA BRENES &
TONI ABELLÁN

DIUMENGE 15 D’OCTUBRE

Sara-Flores-y-Juan-Cortés-ciutat-flamenco-taller-de-musics

SARA FLORES &
JUAN CORTÉS

Irene-Ribas-y-Óscar-Soriano-ciutat-flamenco-taller-de-musics

IRENE RIBAS &
ÓSCAR SORIANO

DIJOUS 19 D’OCTUBRE

Salao-José-Andrés-Cortés-ciutat-flamenco-taller-de-musics

SALAO & JOSÉ ANDRÉS CORTÉS

Mercedes-Cortés-y-Jordi-Flores-ciutat-flamenco-taller-de-musics

MERCEDES CORTÉS &
JORDI FLORES

DIVENDRES 3 DE NOVEMBRE

Luis de la Fefa & El Tuto

LUÍS DE LA FEFA &
EL TUTO

Carmen Corpas & Justo Fernández

CARMEN CORPAS &
JUSTO FERNÁNDEZ

DISSABTE 4 DE NOVEMBRE

Victoria Romero & Juan Moreno

VICTORIA ROMERO &
JUAN MORENO

Flamenco Barcelona S.XXI

FLAMENCO BARCELONA S. XXI

DIUMENGE 5 DE NOVEMBRE

00 Proves 2023

PACO HEREDIA

MÉS
COSES

Congrés

Concurs de Baile

Masterclasses